Przyrządy 

Do Państwa dyspozycji stawiamy doświadczenie działu konstrukcyjno-technologicznego. Dzięki trafności rozwiązań konstrukcyjnych zdobyliśmy uznanie zarówno przy projektowaniu nowego jak i modernizacji istniejącego oprzyrządowania. Projektowanie w oparciu o programy 3D gwarantuje szybkie opracowanie dokumentacji. Nasz dział konstrukcyjno-technologiczny jest ogniwem łączącym zleceniodawcę z produkcją. Realizujemy projekty począwszy od ustaleń założeń konstrukcyjnych, opracowanie dokumentacji technicznej, wykonanie aż po końcowe wdrożenie. Pozwala to na dokonywanie modyfikacji na każdym etapie oraz skraca czas realizacji.

Bierzemy czynny udział w uruchomieniu naszych przyrządów i urządzeń. W wyniku naszej długoletniej obecności na rynku rozwiązaliśmy wspólnie z naszymi partnerami handlowymi wiele problemów. Wykorzystujemy całą naszą wiedzę przy realizacji projektów, co gwarantuje obsługę zgodną z najnowocześniejszymi standardami.

Nasza firma od wielu lat jest kojarzona z najwyższej jakości częściami eksploatacyjnymi do procesu zgrzewania oporowego. Standardową ofertę stanowią elektrody, obsady, ramiona zgrzewarek, kable prądowe i części peryferyjne dostarczane do koncernów motoryzacyjnych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w 2003 roku powiększyliśmy zespół doświadczonych inżynierów w naszym biurze konstrukcyjnym. Ściśle współpracujemy z działami rozwoju i planowania firm branży Automotive. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, poparte projektowaniem i modelowaniem w oparciu o programy CAD 3D, gwarantuje szybkie opracowywanie optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych.

Różnorodność realizowanych przez naszą firmę projektów wynika ze zmienności zapotrzebowań Klientów. Trzon działalności stanowią przyrządy i sprawdziany. Podejmujemy się również modyfikacji istniejącego oprzyrządowania oraz produkcji dublerów zużytych przyrządów wraz z wykonaniem dokumentacji.

W zależności od wymogów Klienta, w zakres prac może wchodzić dobór parametrów procesu, programowanie sterowników PLC oraz optymalizacja podejścia robota przemysłowego.

Naszym podstawowym obszarem działania jest konstrukcja i wykonanie:

  • przyrządów do zgrzewania garbowego i punktowego
  • oprzyrządowania do spawania
  • stanowiska do przypawania trzpieni Nelson, Tucker
  • sprawdzianów produkcyjnych
  • przyrządów kontroli do działów QS
  • przyrządów i stanowisk montażowych
     

Współpracujemy tylko z renomowanymi i sprawdzonymi producentami części handlowych do naszych wyrobów. Bazując na wieloletnim doświadczeniu proponujemy zastosowanie optymalnych materiałów, docisków oraz czujników do zadanej aplikacji i warunków pracy.

 

                                                                                                 
Pobierz katalog Zgrzewanie Oporowe                Pobierz katalog Przyrządy